Cynamon, piernik i miłość…

ozdoby

Zimowe, grudniowe czy styczniowe śluby w Polsce to wciąż rzadkość. Większość par decyduję się związać na całe życie w okresie czerwiec-wrzesień a piękna biała aura zostaje często niewykorzystana. Dziś postanowiłam zainspirować Was pięknym, mroźnym krajobrazem i pokaże Wam, że ślub zimą może być wspaniałym pomysłem!

Najfajniejszą sprawą są dekoracje, okres zimowy kojarzy nam się z lampkami choinkowymi, cukrowymi laskami w biało czerwone paski, choinkami, bałwankami, gwiazdorem czy reniferami. Dlaczego tego nie wykorzystać? Winietki z gałązką świerku lub jodły to wspaniały pomysł! Na stołach zamiast wielkich bukietów kwiatów można postawić małe cyprysiki przyozdobione czerwonymi wstążeczkami lub lampkami które będą delikatnie migotać wśród pysznych potraw na stole a dodatkowo nadadzą tajemniczego i romantycznego klimatu.

zaproszenia

cyprys

 

 

Fajnym i tanim pomysłem są szyszki i orzechy przemalowane na kolor złoty i srebrny. Można je rozrzucić w nieładzie po stołach. Szyszki można wykorzystać także przy dekoracji kościoła. W zwykłe szklane wazony wystarczy włożyć dużą białą święcę i dookoła niej powrzucać szyszki, sam wazon przewiązać wstążką w kratkę zielono-czerwoną dodać laskę cynamonu i mamy wspaniałą dekorację która podpowiada gościom, że to będzie ślub pełen aromatów, ciepła i miłości.

fullsizerender-4

 

1321952179

 

ac41073a68f60758507c746c9648708f

 

Ok! Mamy już dekoracje ale co ze słodkościami? Piętrowy, oblany białym ”mroźnym” lukrem tort z dodatkiem jarzębiny, żurawiny i gałązek iglaków z pewnością zaskoczy każdego łasucha. Idąc tym tropem możecie razem ze swoją drugą połówką wspaniale podziękować gościom za to, ze towarzyszyli Wam w tym najpiękniejszym dniu. A jak? Oczywiście pierniczkami! Które oczywiście sami, własnymi rękoma upiekliście, przyozdobiliście i zapakowaliście dołączając do nich bilecik np. ”MADE WITH LOVE-ANIA I MAREK 3 GRUDZIEŃ 2016”

zimowe torty

 

zima20

 

A czym zimowa para może jechać do kościoła? Pomijając oczywiście standardowe limuzyny, zabytkowe samochody, motory można poszaleć z saniami! Piękne drewniane sanie z wielkim  puchowym kocem które ciągną konie! Czy można piękniej?

zimowa sesja

 

Ślub zimą ma naprawdę duży i niewykorzystany potencjał. Sama o takim marzę ale kiedy tego nikt nie wie.  Na pewno Was o tym poinformuję. Ostatnim i jednym z  największych plusów (moim zdaniem) jest sesja zdjęciowa. Mroźno, zimno, biało ehhh…. czego chcieć więcej?

9a571ddc1106ef536036ea42b6ea0b44

 

Zobacz także

Dodaj komentarz